Nagy udvar, remek közösségi tér

Közösségi tér

Nagy tér – gondtalan játék

A mai gyerekek számára igazi kincs az a közösségi tér, ahol szabadon játszhatnak, kibontakozhatnak. A friss levegőn eltöltött idő ráadásul jótékony hatással van a testi, lelki fejlődésükre. A Szárai Óvodában szerencsére nincs hiány nagy terekből.

Közösségi tereink

Óriási árnyas udvar

Az óvodai park számtalan lehetőséget biztosít a gondtalan játékra. Csúszdák, homokozók, kis házikók, állnak mindennap a gyermekek rendelkezésére. A sportosabbak rollerek, futóbiciklik, kisméretű kerékpárok közül választhatnak.

Játszótér a szabadban

Az oviudvar része az a változatos játszótér, ahol a gyerekek igazán sok időt szeretnek eltölteni. Terveinkben szerepel a közeljövőben játszóterünk nagy volumenű felújítása is.

Tágas csoportszobák

Nagy belső terekkel rendelkezünk, hatalmas csoportszobáink világosak, esztétikusan díszítettek. Startra készen várja a gyerekeket nap mint nap.